CYKLOCAMP POD LANDŠTEJNEM

378 82 Staré Město pod Landštejnem, Česká republika

WWW stránky

C132

+420 739 667 575

1. 1. – 31. 12.

N 49°0‘49.746“ E 15°15‘7.259“

Nabízíme ubytování v chatkách, spol. budově, apartmánech a vlastních stanech. K umístění karavanů a obytných aut je vyhrazena zpevněná plocha. Občerstvení a stravování v BikeBARU. V okolí je řada zajímavých míst – hrad Landštejn, úzkokolejka, voj. bunkry, in-line bruslařská dráha, střelnice, golfové hřiště. V areálu je lanový park, přírodní koupaliště, hřiště na volejbal. K dispozici je nová sportovní hala. Možnost zapůjčení jízdních kol, koloběžek. Možnost pronájmu party stanu.

Počet míst

pro stany: 80
pro karavany: 50
v chatkách: 180
v budově: 60 + 20 v apartmánu

 

Vybavení kempu:

Zaměření kempu:

Aktuální ceny jsou k dispozici na stránkách www.cyklocamp.cz.

 

We offer accommodation in chalets, rooms, apartments and own tents as well as paved motorhome & caravan pitches. Refreshment and board available in our BikeBAR restaurant. Many interesting places in surrounding area – Landštejn castle, WWII fortification, narrow-rail train, skating trail, shooting range, golf course etc. In our area you can find rope park, natural swimming pool, volleyball court or a new sport hall. Bike and scooter rental available.

Navštíveno 1371 x, 1 Visit today

Zveřejněno v Bezbariérový přístup, Cykloturistika, Kempy, Pejskaři, Poznávání kulturních památek, Rodiny s dětmiaZimní karavanink

Podobné firmy