YACHTCLUB DYJE BŘECLAV

Sportovní středisko Pavlov na břehu Novomlýnské nádrže, Pavlov, Česká republika

WWW stránky

B052

+420 725 477 767

1. 4. – 31. 10.

N 48°52.723‘ E 16°40.686‘

Nachází se v areálu jachtařského klubu pod Pálavou s možností kotvení plachetnic v chráněném přístavu. Je zde „kitebeach“ s možností výuky a provozování kitesurfingu a windsurfingu, k zapůjčení jsou 2 malé katamarany a 2 vodní šlapadla. Dále možnost návštěvy vinných sklepů v obci Pavlov a okolí s ideálními terény pro cykloturistiku. V areálu se dále nachází malý bufet s možností stravování a stanice VZS. Zimní karavanink je možný po domluvě se správcem.

Počet míst

pro stany: 100
pro karavany: 50
v chatkách: 12 (obytné kontejnery)

 

Vybavení kempu:

Zaměření kempu:

Dospělý 75 Kč
Dítě
Stan 45 Kč
Ob. přívěs 70 Kč
Ob. automobil 70 Kč
Chatka
Ubytování v budově pro 4 osoby: 460 Kč + počet ubytovaných osob
Pes 22 Kč
It is situated in the premises of the yacht club under the Pálava hills and offers a chance of anchoring sailboats in the protected port. There is a kitebeach on which training and practising kitesurfing and windsurfing are possible. Also two small catamarans and two water treadles are to be rented. There is a chance of visiting wine cellars in the village of Pavlov and the surroundings with ideal terrain for cycle-touring. Within the area you will find a small buffet with the possibility of catering and a station of water rescue service. Winter caravaning possible after contacting the manager of the camping.

Navštíveno 1212 x, 1 Visit today

Zveřejněno v Agroturistika, Bezbariérový přístup, Cykloturistika, Kempy, Pejskaři, Poznávání kulturních památek, Rodiny s dětmi, Rybaření, VodáciaZimní karavanink

Podobné firmy