Kontakt

Katalog-kempu_logo2Kempinkový vyhledávač www.katalog-kempu.cz – největší česká internetová databáze ověřených kempů, tábořišť a chatových osad v České republice a na Slovensku.

Internetové stránky jsou rozšířením tradičního tištěného průvodce Kempy v České a Slovenské republice, které umožňuje provozovatelům kdykoli během roku aktualizovat své kontaktní údaje, doplňovat aktuální informace či fotografie. Návštěvníkům pak umožňuje hodnotit kemp na základě své vlastní zkušenosti a diskutovat o něm s ostatními návštěvníky i provozovatelem zařízení.

Hlavním cílem těchto stránek není přinášet vyčerpávající informace o kempech a jejich okolí, ale pomoci Vám co nejrychlejší a nejkratší cestou nalézt ubytovací zařízení, která nejlépe odpovídají Vašim požadavkům a představám, a přinést Vám o nich podstatné informace a kontaktní údaje, doplněné reálnými zkušenostmi návštěvníků daného kempu. Stejně tak neusilujeme o co největší počet kempů za každou cenu. Uveřejňujeme jen ty kempy, které se nám každý rok podaří kontaktovat a ověřit.

Katalog si proto zakládá především na ověřených informacích, které pravidelně během celého roku aktualizují zkušení redaktoři katalogu, tým nezávislých spolupracovníků a samotní provozovatelé kempů. Všechny informace na těchto stránkách poskytujeme všem návštěvníkům ZDARMA a BEZ REGISTRACE. Tento server neshromažďuje žádné Vaše osobní údaje.

 

Redakce katalogů Kempy v ČR a SR a www.katalog-kempu.cz:

Ing. Petr Hruška, tel.: +420 599 529 787, petr.hruska@mise.cz
Martina Narovcová, tel.: +420 599 529 758, martina.narovcova@mise.cz

NAKLADATELSTVÍ MISE, s. r. o.
Prokopa Velikého 30, 703 00 Ostrava-Vítkovice, www.mise.cz
IČO: 25851128, DIČ: CZ25851128

 

Žádosti o registraci nebo aktualizaci kempu, dotazy, náměty a připomínky
můžete psát na e-mail: info@katalog-kempu.cz