Ca‘ Pasquali Village je ideálním místem pro vaši dovolenou u Jaderského moře. Čeká na vás velká pláž s jemným zlatým pískem vybavená lehátky a slunečníky, hřiště na plážový volejbal a plážový fotbal, stejně jako hřiště pro děti vám nabídnou nezapomenutelné zážitky. Oázou zábavy je vodní park, děti se zde zapojí do nespočtu aktivit a her od animačního týmu a dospělí se mohou udržovat v kondici každodenním vodním aerobikem nebo chvílemi relaxace ve wellness. Každý večer animace nabízí jinou show, pokaždé se spoustu zábavy. Představení jsou vzrušující a nabíjejí silnou energií. Děti budou mít z tance určitě radost. Ceny najdete na webu.

Příjezd: Dálnice A23 z Tarvisio: výjezd San Donà/Noventa di Piave a jeďte směrem na Jesolo. Z Jesola se vydejte směrem na Cavallino. V Cavallino po okresní silnici Via Fausta až do Ca’ Pasquali a na semaforech odbočte doleva na Via Poerio 33.

Ca‘ Pasquali Village is the ideal place for your holiday on the Adriatic Sea. A large beach of fine golden sand, equipped with sunbeds and umbrellas, beach volleyball and beach soccer fields as well as a play area dedicated to children, awaits you to offer you an unforgettable experience. The water park is an oasis of fun, children will be involved in a myriad of activities and games from the entertainment team and adults can keep fit with the daily water aerobics or moments of relaxation in the wellness area. The animation offers a different show every evening, every time a lot of fun. The shows are exciting and infuse a strong charge of energy. Children will be happy with the inevitable appointment with the baby dance. For prices, check the website.

Arrival: Highway A23 from Tarvisio: exit San Donà/Noventa di Piave and follow direction to Jesolo. From Jesolo head towards Cavallino. In Cavallino follow the provincial road Via Fausta as far as Ca’ Pasquali and turn left at the traffic lights into Via Poerio 33.

Ceník

Dospělá osoba (od 12 let): 16,00 €
Dítě (2–6 let): 11,00 €

Aktuální ceník ubytování na www.capasquali.it.

Zaměření kempu

Vybavení kempu