CAMPING LIPNO MODŘÍN ***

Lipno nad Vltavou 307, 382 78

WWW stránky

C009

+420 380 736 272

29. 4. – 2. 10.

N 48°38‘19.87“ E 14°12‘30.50“

Camping Lipno Modřín je ideálním výchozím bodem pro cyklisty, in-line bruslaře a všechny turisty, kteří touží poznat krásy Šumavy. Moderní kemp pro stany a karavany se nachází na břehu Lipenského jezera v těsné blízkosti obce Lipno nad Vltavou, s kterou jej spojuje Jezerní cyklo/inline stezka Lipno-Frymburk. Součástí nabídky kempu je také ubytování netradičního typu v mongolských jurtách, indiánských tee-pee a stanech s podsadou. Kemp má vlastní oblázkovou pláž se stanicí vodní záchranné služby, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, hřiště na beachvolejbal, petanque a venkovní stolní tenis. Dětem slouží samostatné dětské hřiště. Kemp je přímo napojen na volnočasové aktivity se speciální slevovou nabídkou služeb: Aquaworld, Bikepark, Lanový park a všechny půjčovny INTERSport Rent.

Příjezd

České Budějovice – Český Krumlov – Černá v Pošumaví – Frymburk – Lipno nad Vltavou. (Camping Lipno Modřín se nachází vedle silnice č. 163 cca 1 km před obcí Lipno nad Vltavou).

Počet míst

pro stany: 200
pro karavany: 160

 

Vybavení kempu:

Zaměření kempu:

Dospělý 90 Kč (od 16 let)
Dítě 70 Kč (5-15 let)
Stan 175 Kč
Ob. přívěs 410 Kč
Ob. automobil 410 Kč
Chatka
Ubytování v budově
Pes 65 Kč
Camping Lipno Modřín is an ideal starting point for bikers, in-line skaters and all tourists who wish to explore the Šumava mountains beauties. A modern camping for both tents and motorhomes is situated on a shore of Lipno lake, close to the village Lipno nad Vltavou with which it´s connected by bike/in-line route. The camping also offers unusual accommodation in Mongolian yurts, Indian tee-pees or tents with a wooden base. The camping has its own pebblestone beach with a water emergency service, a multipurpose court with artificial surface, beachvolleybal court, table tennis and a pétanque pitch. There is also a playground for children. The camping is connected also to another sport services and rentals. Arrival: České Budějovice – Český Krumlov – Černá v Pošumaví – Frymburk – Lipno nad Vltavou. (Camping Lipno Modřín is situated next to a road no. 163 ca 1 km in front of Lipno nad Vltavou village).

Navštíveno 4655 x, 3 x navštíveno dnes

Zveřejněno v Bezbariérový přístup, Cykloturistika, KempyaRodiny s dětmi