KITESPORT JESTŘÁBÍ I.

Černá v Pošumaví 152, 382 23 Černá v Pošumaví

WWW stránky

C137

+420 775 563 740, +420 607 503 740

1. 1. – 31. 12.

N 48°44‘3.288“ E 14°05‘52.188“

Celoroční rodinný kemp se rozprostírá přímo u jezera Lipno uprostřed CHKO Šumava, poblíž obce Černá v Pošumaví. Má vlastní písečnou pláž, která je rozdělena do zón pro děti, vodní sporty a samozřejmě rybáře, kteří mají rezervované místo, oddělené od koupajících rákosím. Kemp nabízí kvalitní moderní ubytování a širokou nabídku sportovního a kulturního vyžití po celý rok, a to i pro ty nejmenší. Najdete zde jak vyznačené parcely o velikosti 100 m2, tak volná stání, vše s elektrickou přípojkou, ubytování pod střechou pro rodiny, dvojice, baťůžkáře i rybáře přímo v areálu kempu, vše s výhledem na jezero. Děti do 6 ti let jsou zdarma. Kemp je otevřen po celý rok. Můžete se spolehnout na nadstandardní vybavení, čisté a bezpečné zázemí a nově zbudovanou nekuřáckou restauraci s kapacitou až 80 míst. Nabízíme i velký dětský koutek pro děti od 3 let s pedagogickým dozorem. Samozřejmostí je nové vytápěné sociální zařízení (4+3 sprchy, 5+3 WC + 2 pisoáry, sociální zařízení pro handicapované, dřezy na mytí nádobí, pračka). V kempu je celoročně v provozu půjčovna sportovních potřeb (pramičky, šlapadla, katamarány, WS, SUP, kola, skike brusle, kite vybavení, snowboardy, lyže) a sportovní škola. Nudit se u nás nebudou ani ti nejmenší, pro ty máme připravené vše od kreativních či sportovních kroužků až po venkovní lezeckou stěnu.

Počet míst

pro stany: 100
pro karavany: 50
v chatkách: 22
v budově: 50

 

Vybavení kempu:

Zaměření kempu:

Dospělý 165 Kč (od 15 let), 120 Kč (studenti, senioři)
Dítě 100 Kč (do 6 let zdarma)
Stan zahrnuto v ceně za osobu
Ob. přívěs zahrnuto v ceně za osobu
Ob. automobil zahrnuto v ceně za osobu
Chatka 800 Kč/chata
Ubytování v budově 190 Kč/lůžko
Pes 10 EUR
All-year-round open camping can be found directly on the shore of the Lipno dam, close to Černá v Pošumaví town in Natural preserved area of Šumava Mountains. The camping has own sandy beach, divided into separated children, watersports and fishing zones. We can offer pitches with the area of 100 sq. meters or open camping spaces, all electrified, as well as rooms for tourists, fishermen, families or couples. Children up to six years old are accommodated free of charge. You can rely on high quality furnishing, clean and safe facilities a newly built non-smoking restaurant with a capacity of 80 people. There is also a big children’s playground with a pedagogical guidance. New sanitary facility is heated and includes showers, toilets, handicapped facility, basins and a washing machine. Sporting equipment rental and sports school is opened all-yearround and offers boats, paddle boats, catamarans, wind-surfs, bikes, snowboards, ski and more. Even the smallest children don’t get bored here – we have prepared many creative and sporting attractions and an outdoor climbing wall.

Navštíveno 2237 x, 1 Visit today

Zveřejněno v Bezbariérový přístup, Cykloturistika, Kempy, Poznávání kulturních památek, Rodiny s dětmi, RybařeníaZimní karavanink

Podobné firmy