CAMPING VRANOVSKÁ PLÁŽ ***

Vranovská přehrada – pláž, 671 02 Šumná

WWW stránky

B001

+420 724 101 725

1. 5. – 30. 9.

N 48°54‘52.647“ E 15°48‘44.187“

Jižní Morava, NP Podyjí, okres Znojmo – vítejte na pláži Vranovské přehrady! Vranovská pláž – tak to je lokalita, kde se nachází jeden z nejatraktivnějších kempů této oblasti CAMPING VRANOVSKÁ PLÁŽ. Kemp nabízí různé typy ubytování – chatky, komfortní mobilheimy, penziony, v celkové kapacitě 420 lůžek. Dále je zde 300 míst pro stany a 60 pro karavany s el. přípojkou. Na pláži je spousta možností využití volného času, jako např. půjčovna loděk, elektrolodí, šlapadel, horských kol a surfů. Dále tobogán, hřiště na volejbal, dětské hřiště, vodní trampolína, vodní fotbal, waterbool, dětský bungee jumping, lanový park. Také můžete zajít zdarma na loutkové divadlo, zúčastnit se pravidelných animačních programů nebo navštívit letní kino, které promítá přímo z hladiny přehrady v příjemném prostředí plovoucí kavárny Pařník. Pro cyklisty nabízíme úschovnu kol, technickou pomoc, cyklistické mapy a další. V nedalekém zařízení VOLAREZY můžete využít saunu, vířivku, masáže, zahrát si squash, tenis, minigolf a další. Přímo na pláži naleznete řadu příjemných hospůdek, kde večer hraje živá hudba, potraviny, bistra. Restaurace Gaudeo nabízí moderní gastronomii, možnost pořádání firemních akcí, rodinných oslav a svateb. Pro další zpříjemnění pobytu je tu vyhlídkový vláček, který Vás odveze z pláže třeba až ke státnímu zámku Vranov nad Dyjí, dále lodní doprava, která zajišťuje jak pravidelné okružní jízdy až na Bítov, tak soukromé vyhlídkové plavby s živou hudbou a ochutnávkou vína. O víkendech se na pláži pořádají různé kulturní akce, např. Výlov sektu, závody Dračích lodí, Vranovské volejbalové léto, Miss Pláž atd.

Příjezd

• AUTO – ze Znojma směr Vranov n. Dyjí, pak obec Štítary, po cca 500 m odbočka Camping Vranovská Pláž • AUTOBUS – ze Znojma do Vranova nad Dyjí, pak pěšky přes hráz na pláž cca 3 km • VLAK – Znojmo – Šumná (trať č. 241 Znojmo – Okřišky) cca 5 km.

Počet míst

pro stany: 300
pro karavany: 60
v chatkách: 168
v budově: 256

 

Vybavení kempu:

Zaměření kempu:

Dospělý 100 Kč
Dítě 50 Kč (6-14 let)
Stan 110 Kč
Ob. přívěs 200 Kč
Ob. automobil 300 Kč
Chatka 230 Kč 4x os./1 den
Ubytování v budově 565 os./noc
Pes
Welcome to the beach of the Vranov dam. South Moravia, National park Podyjí and Vranov beach – this is the place where you can find one of the most attractive camping in the area – VRANOVSKÁ PLÁŽ. The camping offers different types of accommodation (chalets, hostel, comfortable mobile houses and lodging houses with total capacity of 420 beds. There are also 300 tent and 60 caravan pitches with electricity.

Navštíveno 2856 x, 1 Visit today

Zveřejněno v Bezbariérový přístup, Cykloturistika, Kempy, Poznávání kulturních památek, Rodiny s dětmiaRybaření

Podobné firmy