VRANOVSKÁ PLÁŽ – HOLIDAY PARK ****

Vranovská pláž, areál kempu, 671 02 Štítary

WWW stránky

+420 724 101 725

1. 5. – 30. 9.

N 48°54‘52.647“ E 15°48‘44.187“

Jižní Morava, NP Podyjí, okres Znojmo – vítejte na pláži Vranovské přehrady! Vranovská pláž – tak to je lokalita, kde se nachází jeden z nejatraktivnějších kempů této oblasti CAMPING VRANOVSKÁ PLÁŽ. Kemp nabízí různé typy ubytování – chatky, komfortní mobilheimy, penziony, v celkové kapacitě 420 lůžek. Dále je zde 300 míst pro stany a 60 pro karavany s el. přípojkou. Na pláži je spousta možností využití volného času, jako např. půjčovna loděk, elektrolodí, šlapadel, horských kol a surfů. Dále tobogán, hřiště na volejbal, dětské hřiště, vodní trampolína, vodní fotbal, waterbool, dětský bungee jumping, lanový park. Také můžete zajít zdarma na loutkové divadlo, zúčastnit se pravidelných animačních programů nebo navštívit letní kino, které promítá přímo z hladiny přehrady v příjemném prostředí plovoucí kavárny Pařník. Pro cyklisty nabízíme úschovnu kol, technickou pomoc, cyklistické mapy a další. V nedalekém zařízení VOLAREZY můžete využít saunu, vířivku, masáže, zahrát si squash, tenis, minigolf a další. Přímo na pláži naleznete řadu příjemných hospůdek, kde večer hraje živá hudba, potraviny, bistra. Restaurace Gaudeo nabízí moderní gastronomii, možnost pořádání firemních akcí, rodinných oslav a svateb. Pro další zpříjemnění pobytu je tu vyhlídkový vláček, který Vás odveze z pláže třeba až ke státnímu zámku Vranov nad Dyjí, dále lodní doprava, která zajišťuje jak pravidelné okružní jízdy až na Bítov, tak soukromé vyhlídkové plavby s živou hudbou a ochutnávkou vína. O víkendech se na pláži pořádají různé kulturní akce, např. Výlov sektu, závody Dračích lodí, Vranovské volejbalové léto, Miss Pláž atd.

Příjezd

• AUTO – ze Znojma směr Vranov n. Dyjí, pak obec Štítary, po cca 500 m odbočka Camping Vranovská Pláž • AUTOBUS – ze Znojma do Vranova nad Dyjí, pak pěšky přes hráz na pláž cca 3 km • VLAK – Znojmo – Šumná (trať č. 241 Znojmo – Okřišky) cca 5 km.

Počet míst

pro stany: 300
pro karavany: 60
v chatkách: 165
v budově: 256

 

Vybavení kempu:

Zaměření kempu:

Dospělý 100 Kč
Dítě 50 Kč
Stan 120 Kč
Ob. přívěs 390 Kč
Ob. automobil 390 Kč
Chatka 180 Kč/os.
Ubytování v budově 490 Kč/os.
Pes
South Moravia, NP Podyjí, Znojmo county – Welcome on the beach of Vranov dam. Vranov beach is the place where one of the best campings in the area – Vranovská pláž – Holiday Park can be found. The camping offers different kinds of accomodation, chalets, comfort mobile homes or bed&breakfast with a total capacity of 420 beds. We also have here 300 ten pitches and 60 caravan pitches with electricity. On the beach there are many interesting free-time activities, such as water-slide, sporting courts, children´s playground, children bungee-jumping, a puppet show, animation programmes, summer cinema etc., as well as rental of boats and electric boats , MTB and surfs. During the weekends there are usually different cultural events. Arrival: By CAR – From Znojmo follow the road to Vranov nad Dyjí, then to Štítary and after ca. 500 meters turn towards Vranovská dam. By BUS – Direct line from Znojmo to Vranov nad Dyjí. By TRAIN: The track from Znojmo do Šumná (no. 241) ca 5 km.

Navštíveno 4465 x, 3 x navštíveno dnes

Zveřejněno v Bezbariérový přístup, Cykloturistika, Kempy, Poznávání kulturních památek, Rodiny s dětmiaRybaření

Podobné firmy