Kemp DOLCE ***

Oblanov 37, 541 01 Trutnov

WWW stránky

+420 774 233 342

1. 1. – 31. 12.

N 50°32‘44.795“ E 15°52‘10.006“

Kemp Dolce leží uprostřed krásné přírody, na úpatí hor Krkonoš, 5 km od města Trutnov. Ubytování ve zděných domcích, dřevěných chatách, mobilních domech a plně vybavených stanech. Kempová místa pro karavany a stany. Součást areálu tvoří přírodní nádrž s tobogánem, rybník na rybolov, sportovní areál (tenis, volejbal, beachvolejbal, minigolf, půjčovna kol a koloběžek), stylová restaurace, kiosky, ohniště, kuchyňka, kempové soc. zařízení, zastřešené venkovní posezení s grilem… Kemp Dolce je vhodný pro rodiny s dětmi, seniory, sportovně založené klienty, dětské pobyty a tábory, turisty, cyklisty, rybáře, houbaře, ale také k pořádání různých rodinných oslav, svateb, společenských, sportovních či kynologických akcí, firemních školení aj. Domácí mazlíčci vždy vítáni!

Počet míst

pro stany: 60
pro karavany: 100
v chatkách: 135

 

Vybavení kempu:

Zaměření kempu:

Dospělý 79 Kč (od 12 let)
Dítě 49 Kč (4-12 let)
Stan 60-90 Kč
Ob. přívěs 119 Kč
Ob. automobil 179 Kč
Chatka od 680 Kč
Ubytování v budově
Pes 50 Kč
Camping Dolce is situated in the middle of a beautiful nature, at the foothill of Krkonoše mountains and only 5 kilometers from a town Trutnov. Accommodation offered in small block houses, wooden chalets, mobile-homes and equipped tents. Camping pitches for caravans and tents. A part of the facility is made of a natural lake with a waterslide, a fishing pond, sports fields (tennis, volleyball, mini-golf, scooter rental), a stylish restaurant, a fireplace, a kitchen, sanitary facility, roofed outdoor grill etc. Kemp Dolce is suitable for following activities: families with children, seniors, sport activities lovers, summer camp for children, tourists, cyclists, fishermans and muhroom pickers. This camp is also satisfying for family activities, wedding receptions, company activities or any other celebrations. You are allowed to bring your pets with you!

Navštíveno 2975 x, 2 x navštíveno dnes

Zveřejněno v Agroturistika, Bezbariérový přístup, Cykloturistika, Kempy, Pejskaři, Poznávání kulturních památek, Rodiny s dětmi, RybařeníaZimní karavanink