FAMILY PARK OLEŠNÁ ***

Bahno-Rovňa 1347, Místek, Frýdek-Místek, Česko

WWW stránky

605 387 864

1. 1. - 31. 12.

N 49 °65‘10. 794“ E 18°32‘06.631“

V areálu se nachází Stellplatz a karavanové stání s kapacitou 40 míst. Camp se nachází v klidném prostředí plném zeleně u rekreační přehrady Olešná. Pro hosty máme připraveno sociální zařízení se sprchou. V areálu se naleznete restauraci CAFÉ & RESTAURANT Olešná s celodenním provozem. Je zde také WIFI připojení k internetu, parkoviště, dětské hřiště a krytý dětský koutek. U areálu se nachází 4,5 km dlouhá Inline stezka s asfaltovým povrchem okolo přehrady a síť cyklostezek.

 

Počet míst

pro karavany: 12

 

Vybavení kempu:

Zaměření kempu:

   
   
   
   
   
   
   
   

Aktuální ceny na www.olesna.com

In this areal you find stellplatz and caravan site with a capacity about 40 places. The Camp is settled in a peaceful greeny place near the dam Olesna. There is a complete toilet and hot shower facility. In this area you find a nearby Restaurant and Café Olešná with everyday opening hours. There is also WIFI access point, parking place, kids playground. Are you interested in some sport activities? Close to this areal you can find about 4,5 km length asphalt trail, which is popular for inline skating and cycling.

Navštíveno 518 x, 2 x navštíveno dnes

Zveřejněno v Bezbariérový přístup, Cykloturistika, Karavanová stání, Kempy, Pejskaři, Poznávání kulturních památek, Rodiny s dětmi, Rybaření, VodáciaZimní karavanink

Podobné firmy