KEMP NOVÁ ŽIVOHOŠŤ ****

Camping Nová Živohošť, Nová Živohošť - Slapy přehrada, Živohošť, Křečovice, Česko

WWW stránky

+420 777 910 000

14. 5. - 31. 10.

N 49°45‘03.37“ E 14°24‘40.32“

Nově vybudovaný menší kemp na krásném místě u břehu Slapské přehrady se zaměřením na rodiny s dětmi. Připravili jsme pro vás několik možností ubytování. K dispozici jsou jednak prostorná vymezená místa s přípojkou pro kempování v karavanu, obytném voze nebo případně stanu. Místo s nikým dalším nesdílíte, máte ho jen pro sebe. Dále jsou vybudovaná stání pro obytné automobily (tzv. stellplatzy) s přípojkou a výlevkou. A v neposlední řadě je zde prostor pro stany bez vymezených míst. K dispozici jsou sprchy a WC. Pro ty, kteří chtějí větší komfort, máme připraveny vybavené luxusní karavany a glampingové stany. Pro děti je postavené nové moderní hřiště přímo u pláže. V areálu je menší gastro provoz, kde je k dispozici rychlé občerstvení včetně nápojů i možností objednat si snídani.

Příjezd:
Po příjezdu na náves v Nové Živohošti jeďte vlevo, směr k Junior kempu Tobogán (do céčka), pokračujte stále po hlavní komunikaci do zadní části kolem Caravan centra a u billboardu Marina & Glamping stále rovně. Po několik metrech dojedete k recepci.

Vybavení kempu:

Zaměření kempu:

Dospělý 120 Kč (od 15 let)
Dítě 90 Kč (2-15 let)
Stan 290 Kč
Ob. přívěs 690 Kč
Ob. automobil 6900 Kč
Chatka
Ubytování v budově
Pes
Newly built smaller camp and beautiful place on the Slapy dam with focus for families with children. We have prepared several accommodation options for you. They are available spacious areas for camping in a caravan, mobile home or apartment. There are also parking spaces for caravans (stellplatzy) with connection and wash-basin. There are showers and toilet also. For those, who want more comfort, we have luxury caravans and glamping tents. For children is built new playground right on the beach. A small gastronomy is available, fast food, including drinks and the possibility order breakfast. Arrival: Arrival to the village square in Nová Živohošť, go left to Junior camp Tobogán, continue along the main road to the back around the Caravan Center and at the Marina & Glamping billboards keep going straight. After a few meters you will reach the reception.

Navštíveno 1110 x, 1 Visit today

Zveřejněno v KempyaRodiny s dětmi