KEMP BROZANY NAD OHŘÍ

Ke Kempu 372, Brozany nad Ohří, Česko

WWW stránky

+420 777 205 897

1. 5. - 31. 10.

N 50°27‘01,8“ E 14°09‘19,8“

Kemp Brozany se nachází ve velmi atraktivní lokalitě. V bezprostřední blízkosti kempu je krásná obec Brozany nad Ohří. Kolem kempu protéká řeka Ohře, kde je vytvořena písečná pláž pro koupání. Pro rybáře je k dispozici rybník vhodný pro rybolov. V blízkosti kempu jsou velmi atraktivní místa, která stojí za to navštívit, a to například Terezín, hora Říp, zřícenina Hazmburg, hora Milešovka, zámek Libochovice. Okolí je protkané cyklostezkami. V samotném kempu pro návštěvníky nabízíme hřiště pro děti, kiosek s čepovaným pivem, limonádami a možností stravování, včetně hotových jídel. Dále pro návštěvníky je každý pátek v kempu živá hudba a malé koncerty. V průběhu léta 2021 bude pro návštěvníky nově k dispozici velký bazén se slanou vodou. Pro karavanisty je v kempu kompletní servisní místo.

Příjezd:
Po dálnici D8, exit 35 Doksany. Za Doksanským zámkem odbočka na Brozany nad Ohří, přes most a poté 3 odbočka vlevo. Na konci ulice mírně vlevo, směrem k lesní cestě. Kemp se nachází na konci lesa, nelze nás přehlédnout.

Vybavení kempu:

Zaměření kempu:

Dospělý 85 Kč (od 15 let)
Dítě 60 Kč (3-14 let)
Stan 70-90 Kč
Ob. přívěs 90 Kč
Ob. automobil 160 Kč
Chatka 750 Kč / 3 osoby / den
Ubytování v budově 1000 Kč / 4 osoby
Pes 60 Kč
Camp Brozany is located in a very attractive location. In the immediate vicinity of the camp is the beautiful village called Brozany nad Ohří. Around the camp the river Ohře flows, there is a sandy beach too. For fishermen there is a pond suitable for fishing. There are very attractive places that are worth visiting, such as Terezín, Říp mountain, Hazmburg ruins, Milešovka mountain, Libochovice chateau. The surroundings are interwoven with bike paths. In the camp itself for visitors we offer a playground for children, a kiosk with draft beer, lemonades and catering options, including ready meals. There is also live music and small concerts for visitors every Friday in the camp. During the summer of 2021 a large saltwater pool will be available to visitors. There is a complete service point for caravans in the camp. Arrival: Follow the D8 motorway, exit 35 Doksany. After Doksanský zámek turn to Brozany nad Ohří, cross the bridge and then third turn left. At the end of the street slightly left, towards the forest road. The camp is located at the end of the forest, where it can not be overlooked.

Navštíveno 1017 x, 2 x navštíveno dnes

Zveřejněno v Agroturistika, Bezbariérový přístup, Cykloturistika, Kempy, Pejskaři, Rodiny s dětmi, Rybaření, VodáciaZimní karavanink