Moderní stání pro obytná auta a karavany je Resort Radslavice – STELLPLATZ je skvělým místem pro rekreaci turistů a cyklistů, kteří chtějí poznat střední Moravu, i pro ty, kteří chtějí odpočívat v úžasně klidném prostředí a jen tak relaxovat. V blízkosti vede hlavní dálková cyklostezka Moravy „Jantarová cyklostezka“, kterou křižují další zajímavé cyklostezky, ať už místní nebo dálkové. Areál je bezobslužný 24 hod/7 dní v týdnu, oplocený, velká parkovací místa na travnaté ploše, el. přípojka, výlevka pro WC a odpadní vodu, bezbariérové sociální zařízení, společenská místnost a vybavená kuchyňka. Kdo nemá karavan, nevadí, nabízíme k ubytování 2 rodinné chatky včetně kuchyňky a soc. zařízení a 2 dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky. Nejsme klasický kemp, máme svou vizi, které věříme.

Příjezd: Přerov – Lipník nad Bečvou sjezd ze silnice 47 v obci Prosenice na silnici 43415 po 3 km na začátku obce Radslavice první odbočkou doleva následně doprava a už nás uvidíte – Resort Radslavice, Sportovní ulice 360.

The Stellplatz in Resort Radslavice is a modern caravan and motorhome parking and a great spot for recreation of tourists and bikers who intend to visit region of Střední Morava or just relax in a nice and quiet area. In a short distance you can find the main Moravia bike route called „Amber path“, which is crossed by many interesting local or long‑distance bike routes. Caravang parking is completely self‑service 24/7. The area is fenced and offers large pitches on grass surface, electricity, WC and a gray water disposal, wheelchair‑accessible sanitary facility, equipped kitchen and a social room. For visitors without own motorhome we can offer double‑bed rooms and two fully equipped family chalets with kitchen and sanitary facility. 

Arrival: Drive from Přerov to Lipník nad Bečvou (road 47), in the village Prosenice turn on road 43415 to Radslavice, after 3 kilometers at the beginning of Radslavice take the first left and then the first right.

Ceník

Karavan: 550 Kč
Obytné auto: 550 Kč
Chatky: 1 800 Kč/pro 4 osoby
Chatky: 1 400 Kč/pro 2 osoby
minimální délka 2 noci
Ubytování v budově: od 450Kč/osoba

Aktuální ceník ubytování na resort-radslavice.cz.

Zaměření kempu

Vybavení kempu