Vela Blu je ideálním kempem pro vaši rodinnou dovolenou. Malá, intimní a bezpečná – je to vesnička šitá na míru dětem, kde vám bezpečí a čistota umožní strávit dovolenou v naprostém klidu. Pláž Vela Blu Camping Village je dokonalou rovnováhou mezi přírodní pláží a vybavenou pláží. Na dovolenou můžete vyrazit i s vašimi čtyřnohými přáteli, protože Vela Blu vítá i domácí mazlíčky. Najdete zde pohodlné a moderní ubytování s ekologicky udržitelnými budovami a mnoha službami v ceně. Bazény Vela Blu Camping Village nabízejí mnoho možností zábavy. Vyhřívané bazény, skluzavky a zábavné gejzíry s tryskami překvapí ty nejmenší, zatímco vy můžete relaxovat v hydromasážní části.

Příjezd: Dálnice A23 z Tarvisia: výjezd San Donà/Noventa di Piave a jeďte směrem na Jesolo. Z Jesola se vydejte směrem na Cavallino. V Cavallino po okresní silnici Via Fausta až do Ca‘Ballarinu, po semaforech odbočte vlevo na Via Radaelli.

Vela Blu is the ideal campsite for your family holidays. Small, intimate and safe, it is a tailor‑made village for children, here safety and cleanliness will allow you to spend your holidays in complete tranquillity. The beach of the Vela Blu Camping Village is a perfect balance between a natural beach and an equipped beach. Family holidays with your 4-legged friends because Vela Blu is pet friendly. Here you will find comfortable and modern accommodation with eco‑sustainable green building structures and many services included. The swimming pools of the Vela Blu Camping Village offer many possibilities for fun, heated pools, slides and fun geysers will surprise the little ones with their sudden and unexpected jets while you can relax in the hydro‑massage area. 

Arrival: Highway A23 from Tarvisio: exit San Donà/Noventa di Piave and follow direction to Jesolo. From Jesolo head towards Cavallino. In Cavallino follow the provincial road Via Fausta as far as Ca‘Ballarin, after the traffic lights turn left into Via Radaelli.

Ceník

Dospělá osoba (od 12 let): 16,00 €
Dítě (2-6 let): 11,00 €
Zvíře: 4,50–10,00 €

Aktuální ceník ubytování na www.velablu.it.

Zaměření kempu

Vybavení kempu