Jižní Morava, NP Podyjí, okres Znojmo – vítejte na pláži Vranovské přehrady. Vranovská pláž, tak to je lokalita, kde se nachází jeden z nejatraktivnějších kempů této oblasti – VRANOVSKÁ PLÁŽ – Holiday park. Kemp nabízí různé typy ubytování – chatky, komfortní mobilheimy, penziony o kapacitě 448 lůžek. Dále je zde 300 míst pro stany a 60 pro karavany s přípojkou na elektřinu a vodu. Na pláži je spousta možností využití volného času, jako například půjčovna šlapadel, koloběžek a surfů. Dále tobogán, hřiště na volejbal, dětské hřiště, vodní trampolína, vodní fotbal, lanový park, loutkové divadlo a animační programy. O víkendech se na pláži pořádají různé kulturní akce.

Příjezd: AUTO – ze Znojma směr Vranov n. Dyjí, pak obec Štítary, po cca 500 m odbočka Vranovská Pláž • AUTOBUS – ze Znojma na Vranovskou Pláž – přímá linka • VLAK – Znojmo – Šumná (trať č. 241 Znojmo – Okřišky) cca 5 km. 

South Moravia, NP Podyjí, Znojmo county – Welcome on the beach of Vranov dam. Vranov beach is the place where one of the best campings in the area – Vranovská pláž – Holiday Park can be found. The camping offers different kinds of accomodation, chalets, comfort mobile homes or bed & breakfast with a total capacity of 420 beds. We also have here 300 tent pitches and 60 caravan pitches with electricity. On the beach there are many interesting free‑time activities, such as rental of pedal boats, scooters and surfboards, as well as water‑slide, volleyball playground, children’s playground, water trampoline, water football, rope park a puppet show and animation programmes. During the weekends there are usually different cultural events. 

Arrival: By CAR – From Znojmo follow the road to Vranov nad Dyjí, then to Štítary and after ca. 500 meters turn towards Vranovská dam. By BUS – Direct line from Znojmo to Vranov nad Dyjí. By TRAIN: The track from Znojmo do Šumná (no. 241) cca 5 km.

Ceník

Dospělá osoba: 180 Kč
Dítě: 90 Kč
Stan: 200 Kč
Karavan: 450 Kč
Obytné auto: 450 Kč
Chatky: 310 Kč/osoba
Mobilní domy: 400 Kč/osoba

Aktuální ceník ubytování na www.vranovska-plaz.cz.

Zaměření kempu

Vybavení kempu